+48 790 022 975 KONTAKT@OCTOTEC.PL
Zaznacz stronę

Profesjonalnie Elastycznie Terminowo

Wczoraj to historia, a dziś patrzymy na jutro

CO NAS WYRÓŻNIA

Nieustanny rozwój

Codzienni stawiamy sobie nowe wyzwania mając na celu podnoszenie jakości wykonywanych usług.

 

Zaufanie

Dzięki inwestycji w relacje długofalowe staramy się budować zaufanie które jest podstawą partnerstwa w relacjach biznesowych.

 

l

Dopasowana oferta

Każde wyzwanie wymaga indywidualnego podejścia, a dzięki szerokiemu doświadczeniu wybieramy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Dlaczego OctoTec

Firma OctoTec – Inżynieria Przemysłowa powstała w wyniku potrzeby realizacji projektów o różnym charakterze, ale posiadających jedną wspólną cechę którą jest wysoka jakość.

W ciągu kilku lat zbudowaliśmy markę, która realizując potrzeby klientów pomaga osiągać im założone cele, a co do której mają pełne zaufanie.

Dostrzegamy zagrożenia przed jakim stają przedsiębiorcy na różnych etapach swojego rozwoju.

Opierając się o doświadczenie z wielu dziedzin chcemy podnosić świadomość możliwości i technologii ułatwiających dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości.

Stojąc u progu kolejnych zmian technologicznych chcemy być liderem oferującym usługi inżynierskie z szeroko pojętej Inżynierii Produkcji.

Nieustanny rozwój, samodyscyplina i otwartość na nowe pomysły codzienni przybliża nas do sukcesu.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

9

Przyjaźni środowisku

Dzięki ograniczeniu nadmiernego zużycia surowców potrzebnych do dostarczania produktów i świadczenia usług poprzez zwiększanie wykorzystania specjalistycznego oprogramowania.

 

9

Odpowiedzialni społecznie

Poprzez tworzenie nowych miejsc i sposobów współpracy angażująć do projektów osoby młode oraz wspierając inicjatywy Naukowo – Biznesowe.

 

9

Rozważni ekonomicznie

Dzięki wykorzystywaniu różnych technologii, poszukiwaniu nowych rozwiązań oraz ciągłemu podnoszeniu jakości obniżamy koszty wdrożeń oraz redukujemy koszty bierzącej obsługi prowadzonych przedsięwzięć.

“Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej.”

Henry Ford (1863–1947)

Napisz Do Nas

Barkocińska 6, 03-543 Warszawa

+48 790 022 975

kontakt@octotec.pl